• 7 DÔVODOV, PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE AUTOFÓLIU:

Montáž a aplikácia autofólie

Zabezpečíme profesionálnu montáž autofólií bez vymontovania skiel a ich aplikáciu. Autofólie Vám zabezpečia: Vysoký komfort a zároveň vynikajúci vzhľad. Tepelnú izoláciu – odrážajú až 80% slnečného žiarenia. Komfortnú jazdu – autofólie eliminujú nežiadúce, nebezpečné a oslepujúce účinky priameho slnečného svetla, pričom aplikované autofólie neovplyvňujú viditeľnosť počas jazdy. Estetický vzhľad – použitím týchto autofólií si zabezpečíte estetický a športový vzhľad Vášho automobilu. Autofólie zabezpečujú nemožnosť videnia do interiéru auta a súčasnú dobrú viditeľnosť z auta navonok. Autofólie obsahujú vrstvu odolnú proti škrabancom a tak zabezpečia pre Vás estetický a prestížny vzhľad počas niekoľkých rokov. Ochrana interiéru vozidla – autofólie prostredníctvom svojej filtračnej vlastnosti neprepúšťajú 99 % UV-žiarenia do interiéru vozidla a tak chráni okrem Vášho zdravia aj vnútorné zariadenie pred skorým vyblednutím a popraskaním. Galéria

Kategória autofólií

Economy

economy

Ekonomická rada okenných fólií ponúka ako vysokú kvalitu tak aj dobrú ochranu. Ďalšie vlastnosti a výhody zahŕňajú: Uhľovohnedá štruktúra, matný vzhľad interiéru a exteriéru, dobrá tepelná, slnečná a UV ochrana, excelentná čírosť fólie, trojročná záruka od výrobcu

Standard

standard

Rada Standard je jednoducho kvalitná. Vysokokvalitná autofólia s farebne stálou matnou fóliou a vrstvou metalizovanej fólie. Táto rada disponuje dobrým vzhľadom a vysokým tepelným odrážaním.

Premium

premium

Rada Premium je odskúšaný a osvedčený produkt. Už roky je táto rada vlajkovou loďou firmy a ponúka vysokú kvalitu i výkon. Ďalšie vlastnosti a výhody zahŕňajú:
Metalizovaná štruktúra, možnosť uhľovej, bronzovej a modrej farby, ktoré zvýraznia vzhľad akéhokoľvek vozidla, mimoriadna tepelná, slnečná a UV ochrana pre lepšie pohodlie, excelentná čírosť fólie, doživotná záruka od výrobcu.

folie

PREUKAZ OSVEDČENIA O INŠTALÁCII s modelom, vin číslom a ŠPZ Vášho automobilu, na ktorom bola fólia aplikovaná, vrátane použitého materiálu a odtieňov zatmavenia. Toto osvedčenie nahradzuje zápis do TP vozidla.

Každé autosklo Vášho vozidla s nainštalovanou fóliou musíme opatriť správne nalepenými HOMOLOGAČNÝMI ŠTÍTKAMI, ktoré sú súčasťou už uvedených dokumentov. Toto všetko je nutné ako doklad legálnosti inštalácie fólií pri prípadných technických a cestných kontrolách alebo pri výjazde do zahraničia. Tieto dokumenty musia byť doma aj v zahraničí rešpektované a nie je proti tomuto spôsobu aplikácie fólií na autosklá automobilov odvolanie.

Po inštalácii fólie sa nesmú minimálne 3 DNI SPÚŠŤAŤ OKNÁ z dôvodu vyschnutia aplikačnej kvapaliny a vytvrdnutia lepidla fólie na okraji skiel. Toto je podmienkou úspešného dokončenia aplikácie. Autosklá s aplikovanou fóliou nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu, je však nutné dodržať niekoľko našich rád a pokynov. Fólia je chránená špeciálnou vrstvou odolnou proti poškrabaniu, chová sa ako sklo bez aplikovanej fólie. POZOR – aj sklo môžete poškodiť tvrdým, ostrým predmetom …

Odporúčame Vám vybrať fólie na auto od značkového výrobcu. Zvoľte radšej fólie na auto, ktoré nie sú farebným polyesterom, ale sú vyrábané metódou nanášania kovov do polyesteru ( tzv. sputtering ), pri ktorom je dosiahnuté maximálne rovnomerné pokrytie kovom a teda najlepšieho vzhľadu funkčnosti a trvanlivosti fólie na auto. Lacné fólie na auto sú síce finančne o niečo menej náročné, ale ich protislnečné účinky a ochrana pred UV sú v porovnaní s najmodernejšími fóliami na auto minimálne. Tieto fólie na auto rýchlo strácajú svoju pôvodnú farbu, blednú, fialovejú, začnú sa tvoriť bublinky alebo popraskajú, preto neodporúčame kupovať lacné fólie na auto predávané na čerpacích staniciach alebo v hypermarketoch.


  • © Copyright 2013 | Glasfol Slovakia s.r.o
  • webdesign © Glasfol Slovakia